فروردین 12, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی کلیسای سنت استپانوس

پاورپوینت تحلیل و بررسی کلیسای سنت استپانوس

پاورپوینت تحلیل و بررسی کلیسای سنت استپانوس دارای 41 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 41
حجم 2227 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


معرفی کلیسای سنت استپانوس
کلیسای سنت استپانوس کجاست؟
تاریخچه کلیسای سنت استپانوس
علت نام‌گذاری کلیسای سنت استپانوس
معماری کلیسای سنت استپانوس
بخش‌های مختلف کلیسای سنت استپانوس
برج ناقوس
نمازخانه اصلی کلیسا
نمازخانه بوعوس پطرس یا اجاق دانیال
داخل کلیسای سنت استپانوس
دیر کلیسای سنت استپانوس
موزه کلیسای سنت استپانوس

 

بخشی از متن پاورپوینت :


معرفی کلیسای سنت استپانوس

در دامان طبیعت بکر و سرسبز جلفا و در میان کوه‌های مرزی جلفا و جمهوری آذربایجان، یکی از زیباترین و مهم‌ترین کلیساهای ایران جای گرفته است. این کلیسا سنت استپانوس یا کلیسای استفانوس مقدس نام دارد. کلیسای سنت استپانوس بعد از قره‌کلیسا دومین کلیسای مهم ارامنه ایران به شمار می‌رود که مورد احترام تمام مسیحیان و حتی دیگر ادیان است. هر ساله ارامنه بسیاری از گوشه و کنار ایران به زیارت این مکان می‌روند.کلیسای سنت استپانوس علاوه بر محل عبادت مسیحیان، مکان اجتماع هنرمندان، فلاسفه، مورخان، دانشمندان و مکانی برای آموزش و تعلیم و تربیت کشیشان و راهبان مسیحی بوده است. این کلیسا به‌دلیل سبک بنا و جنبه فرهنگی از مراکز مشهور دینی و فرهنگی ارمنیان به شمار می‌رود.
خوش‌نویسان و خطاطان زیادی در این وانگ حضور داشتند و به نوشتن کتاب می‌پرداختند. نقاشان و تهذیب‌کاران نیز با هنر خود بر زیبایی کتاب‌ها می‌افزودند و به این دلیل به‌عنوان یکی از مراکز خوش‌نویسان ارمنی شهرت دارد. در حال حاضر نیز تعداد زیادی از کتاب‌های نوشته شده در این کلیسا در کتابخانه‌های جمهوری ارمنستان و ایتالیا نگهداری می‌شود.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی کلیسای سنت استپانوس,دانلود رایگان پاورپوینت بررسی کلیسای سنت استپانوس,پاورپوینت رایگان بررسی کلیسای سنت استپانوس,بررسی کلیسای سنت استپانوس,کلیسای سنت استپانوس,پاورپوینت کلیسای سنت استپانوس,تحقیق کلیسای سنت استپانوس,پاورپوینت رایگان کلیسای سنت استپانوس,معماری کلیسای سنت استپانوس