فروردین 8, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی کاخ های نیاوران و گلستان

پاورپوینت تحلیل و بررسی کاخ های نیاوران و گلستان

پاورپوینت تحلیل و بررسی کاخ های نیاوران و گلستان دارای 19 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 19
حجم 2796 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


کاخ نیاوران

پیشینه

دوران محمد رضا پهلوی

پس از انقلاب

موزه

کاخ گلستان 

تاریخچه

ثبت جهانی

بناهای موجود در کاخ

بناهایی که قبلاً در کاخ گلستان بوده‌است

وقایع تاریخی که در کاخ اتفاق افتاده‌اند

نام شاهان ساکن در کاخ

 

بخشی از متن پاورپوینت :


کاخ نیاوران

واقع در گوشه شمال شرقی باغ نیاوران قرار دارد. این کاخ در مجموعه باغ نیاوران در میدان شهید باهنر (میدان نیاوران) تهران واقع شده است.

پیشینه

این باغ درکنار روستایی که «گُرده وی» یا «گُرده به» خوانده می شد و در نیاوران امروز قرار داشت به جای نیزاری که در همسایگی روستا واقع بود ساخته شد. باغ ییلاقی فتحعلی‌شاه قاجار که در این نیزار ایجاد شد را «نی آوران» نامیدند که بعدا به نام «نیاوران» مشهور شد. محمدشاه نیز در همین باغ بنای کوچک و ساده ای بنا کرد و به دنبال او ناصرالدین‌شاه قاجار « کاخ صاحبقرانیه» را در این باغ ساخت. آخرین بنایی که در دوران قاجار در این باغ ساخته شد کوشک احمدشاهی است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود پاورپوینت بررسی کاخ های نیاوران و گلستان,پاورپوینت بررسی کاخ های نیاوران و گلستان,دانلود رایگان پاورپوینت بررسی کاخ های نیاوران و گلستان,بررسی کاخ های نیاوران و گلستان ,پاورپوینت کاخ های نیاوران و گلستان,کاخ های نیاوران و گلستان ,تحقیق کاخ های نیاوران و گلستان,کاخ نیاوران ,کاخ گلستان,پاورپوینت رایگان کاخ های نیاوران و گلستان