فروردین 12, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران

پاورپوینت تحلیل و بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران

پاورپوینت تحلیل و بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران دارای 26 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 26
حجم 6960 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


پیشینه و تاریخچه
 وقتی کوره‌های آجرپزی تبدیل به پایانه شدند 
موقعیت جغرافیایی
خدمات و امکانات رفاهی
تحلیل سایت
حوضه‌بندی کلی بنا
دسترسی به ترمینال
حمل و نقل برون شهری
حوزه‌ بندی درون ترمینال انبار
تعاونی‌ها
خدمات
مدیریت و بخش اداری
دسترسی‌ها و فضاهای خدماتی اطراف
نحوه ورود و خروج اتوبوس‌ها
محاسن سایت
معایب داخلی

 

بخشی از متن پاورپوینت :


پیشینه و تاریخچه

پایانه مسافری جنوب که بیشتر مردم آن را با نام ترمینال جنوب می‌شناسند، جزئی از سیستم حمل‌ونقل برون‌شهری کشور است که سرگذشت جالبی دارد. در گذشته با ورود و توسعه وسایل نقلیه موتوری بخصوص اتوبوس برای ارتباطات بین‌شهری ، هرگونه خدمات توسط گاراژهای وابسته به بنگاه‌های مسافربری انجام می‌شد و هر کس قصد سفر داشت، باید سری به این گاراژها می‌زد و بلیت می‌گرفت. گاراژ کلمه‌ای فرانسوی و به معنای جای سرپوشیده یا دربسته برای پارک کردن خودرو و وسایل نقلیه است و معنای لغوی آن به معنای ایستادن است. پیش از این،  گاراژها در مرکز شهر و در امتداد محور خیابان‌هایی که به جاده ارتباطی شهر با خارج از آن می‌رسید، مستقر شده بودند. بیشتر گاراژهای آن زمان در خیابان‌های ناصرخسرو، مولوی، باب همایون و سرگرد سخائی مستقر بودند و نام‌هایی ازجمله اتوعدل، تی‌بی‌تی، میهن‌تور، ایران و… از نام‌های آشنا و پرخاطره نسل قدیم به شمار می‌رود.کانسپت مجموعه تاج پادشاهی است و تاثیر آن بر روی پلان وکارکرد مجموعه محسوس است. 
افزایش جمعیت کشور، تراکم جمعیت در بافت شهری، به وجود آمدن ترافیک و رشد سفرهای بین‌شهری، همچنین تغییر و تحول در نحوه ارائه خدمات مسافربری، در سال 1353، به ساخت اولین ترمینال تهران یعنی ترمینال جنوب از طرف شهرداری تهران منجر می‌شود. سرانجام پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با تصویب قانون ترمینال‌ها توسط شورای انقلاب، شهرداری تهران تصمیم می‌گیرد سازمان پایانه‌های مسافربری را تاسیس کند. 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران,پاورپوینت تحلیل و بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران,تحلیل و بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران,پاورپوینت بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران,بررسی پایانه مسافربری جنوب تهران,تحلیل پایانه مسافربری جنوب تهران,پاورپوینت پایانه مسافربری جنوب تهران,تحقیق پایانه مسافربری جنوب تهران,پایانه مسافربری جنوب تهران,مسافربری جنوب تهران,پایانه جنوب تهران