فروردین 12, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام دارای 35 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 35
حجم 1672 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


مقدمه
پیدایش ابتدایی ترین نیاکان ما بر روی کره زمین
التامیرافردی اسپانیایی
لاسکوا در فرانسه پیش از تاریخ
غارنشینان پیش از تاریخ
نمونه در بدن برخی از حیوانات
زیباترین آثار انسان غارنشین
دوره نوسنگی پیش از تاریخ
نقشه یک سرپناه گودالی
استون هنج درسالزبری جنوب انگلستان
نقشه وپرسپکتیو استون هنج در انگلستان
مصالح، مورد استفاده در تپه علی کش
نقشه نمونه هایی از خانه های انسان پیش از تاریخ در منطقه خاورمیانه
اریحایکی از شهرهای قدیمی خاورمیانه
چاتال هویوک در ترکیه
پرسپکتیو بازسازی شده بخشی از چاتال هویوک
حیاطی در میان انبوه متراکم
زمان پیش از تمدن بشر به سه بخش تقسیم می شود

 

بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه

معماری پیش از تاریخ به یک میلیون سال قبل برمی گردد. معماری غارها در دوره معماری پیش از تاریخ قرار می گیرد. غارها اولین مسکن هایی بودند که در برابر عوامل طبیعی توسط انسان های اولیه ساخته شدند. اختصاص بخش های متفاوت غارها به عملکردهای مختلف و تنظیم آن فضاها براساس نیازها و نهایتاً اجاد نقوش بر دیوارهای غارها همگی گامهایی در خلق فضا یا به عبارت دیگر نوعی معماری بوده است.

پیدایش ابتدایی ترین نیاکان ما بر روی کره زمین

پیدایش ابتدایی ترین نیاکان ما بر روی کره زمین را در حدودیک میلیون سال پیش می دانندوباستان شناسان ظهورانسان را برروی کره زمین از روی ابزاری که می ساخته است تعیین می کنندانسان برای جبران نقایص دستگاه های فیزیولوژیکی خوددرفراهم آوردن خوراک و جان پناه به وسایلی نیاز داردوبه کمک همبستگی ظریف ودقیقی که دست و چشم از راه مغز و دستگاه عصبی وجود دارد قادر است این وسایل را بسازد.
نخستین آثاری که از انسان ابزارساز به دست آمده است متعلق به حدود ۴۰ / ۰۰۰ سال قبل است.البته انسان ابتدایی همه وقت می توانسته است ابزارهایی را به کار برداما ساختن ابزار،کاری پیچیده تر است. در طول آخرین دورۂ پارینه سنگی یعنی حدود ۲۰/ ۰۰۰ سال پیش است که با نخستین آثار هنری انسان ابتدایی روبه رو می شویم و شگفت اینجاست که آثار فوق در همان حالتی که هستند .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام,بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام,پاورپوینت رایگان بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام,دانلود رایگان پاورپوینت بررسی معماری پیش از تاریخ اسلام,معماری پیش از تاریخ اسلام,تحقیق معماری پیش از تاریخ اسلام,پاورپوینت معماری پیش از تاریخ اسلام,معماری پیش از تاریخ