فروردین 5, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری سبز

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری سبز

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری سبز دارای 37 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 37
حجم 2528 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


مفهوم معماري سبز
اصول معماري سبز
اصل اول : حفاظت از انرژي
اصل دوم :كار با اقليم
اصل سوم : كاهش استفاده از منابع جديد
اصل چهارم : احترام به كاربران
اصل پنجم : احترام به سايت
اصل ششم : كل گرايي
دلايل شكل گيري
كليات و اهداف در معماري سبز
موضوعات مطرح در معماري سبز
مصالح سبز
طراحي سبز
بام سبز
مفهوم بام سبز
انواع بامهای سبـــز
اجزائ تشكيل دهنده بام سبز
تاريخچه كاربرد بام سبز
مزاياي بام سبز
معايب بام سبز
برجهاي سبز نيويورك
مركز انرژي سبز سئول

 

بخشی از متن پاورپوینت :


مفهوم معماری سبز

فرآیند سبز در معماری فرآیندی کهن می باشد، برای مثال از هنگامی که انسان های غار نشین برای اولین بار پی به این مسئله بردند که انتخاب غاری رو به جنوب از لحاظ دمای محیط بسیار مناسب تر از غاری می باشد که دهانه آن به سمت شمال است. 
 موضوع جدید درک این مهم است که معماری سبز برای محیط های مصنوع و انسان آفرینش بهترین فرآیند برای طراحی ساختمان هاست؛ به گونه ای که تمام منابع وارده به ساختمان، مصالح آن، سوخت یا اشیا مورد استفاده ساکنان، نیازمند پدید آوردن یک معماری پایدار هستند. بسیاری از ساختمان های موجود حداقل یکی از ویژگی های متعدد و قابل تشخیص معماری سبز را درون خویش دارند، با این حال،تنها تعداد اندکی از این بناها کل این فرآیند کامل را دارا می باشند. بطور کلی فرآیند سبز این گونه مطرح می شود که تمامی موضوعات به یکدیگر وابسته بوده و در هر تصمیم گیری باید تمامی جنبه های آن مورد بررسی قرار گیرد و بدین ترتیب،ایده بررسی اصول بصورت مجزا با آن در تضاد قرار می گیرد.معماری سبز برخاسته از معماری پایدار و توسعه پایدار بوده که این نیز ناشی از نیاز انسان امروز در مقابل پیامدهای سوء‌جهان صنعتی و مصرفی عصرحاضر است. حفظ و حراست از منابع طبیعی جهان، مصونیت از آلودگی هوا و سایرآلودگی‌های محیطی، حفاظت از لایه ازن، بهداشت جسمی و روانی، آینده بشریت و … ازموضوعاتی است که در این راستا مطرح بوده و ضرورت آن به عنوان یک وظیفه جهانی روز به روز آشکارتر می‌شود. 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری سبز,بررسی معماری سبز,پاورپوینت رایگان بررسی معماری سبز,بررسی معماری سبز,معماری سبز,پاورپوینت معماری سبز,تحقیق معماری سبز,پاورپوینت درباره معماری سبز,پاورپوینت تحلیل معماری سبز,پاورپوینت بام سبز در معماری,دانلود پاورپوینت معماری سبز