فروردین 8, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری دیجیتال

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری دیجیتال

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری دیجیتال 43 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 43
حجم 2766 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری دیجیتال

فهرست مطالب :


معماری دیجیتال
واقعیت مجازی و معماری
حقیقت مجازی به سه سطح
جاذبه صفر و مصالح غیر مادی
سیستم بینایی
سیستم شنوایی
سیستم لامسه
فرانک گری
اسکچ پیشنهادی شرکای گری
منطقـــۀ فرهنگـــی ابوظبــــی
مرکز هنرهای نمایشی
موزۀ هنرهای کلاسیک
موزۀ دریایی
لوئیجی کلانی

 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


معماری دیجیتال

امروزه با استفاده از فضای دیجیتالی به خوبی می‌توان تمام جزئیات تصور شده یک طرح را پیشاپیش به تصویر کشید. کاری که در گذشته تقریبا غیرممکن بود. فرم در فضای کامپیوتر ترسیم می‌شود. خلاقیت شکل می‌گیرد. بی‌مهابا مشکلی توسط دستی رقم می‌خورد در فضایی که نه چندان آشناست اما این فضا یار دیرین است. این همان فضای کامپیوتری و عرصه‌ایی برای خلق نوآوری‌هاست. معماری به همراه فضای دیجیتال طرح‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهند طرح‌هایی که اعجاز معماری دیجیتال را نمایانگر است.

معماری عبارت است از ساخت یك فضا كه بتواند به زندگی انسان هویت بخشد. هر چیزی كه بتواند هویت را، با در نظرگیری خواسته شخص به بهترین وجه ارایه دهد، باید برای آن احترام قائل شد. نت‌های جاری شده در فضا تنها در صورتی شناخته می‌شوند كه ابزار آنها وجود داشته باشد؛ پس یك آلت موسیقی پلی است بین احساس هنرمند و مجموعه نت‌هایی كه هویتی را معرفی می‌كند. 

استفاده از ابزار نیز وقتی جایز است كه پیشرفت و تكامل انسان را سبب شوند و با دید ضد ارزش نباید به آنها نگاه كرد زیرا ابزار پیشرفته خواه ناخواه در زندگی امروزی، نیاز به شمار می‌آیند. در این بین تكنولوژی مدرن در حوزه معماری كه تولد آن سبكی آزاد و نامحدود است، شاید بی‌رحم مطرح ‌شود. 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری دیجیتال,دانلود پاورپوینت معماری دیجیتال,پاورپوینت در مورد معماری دیجیتال,پاورپوینت بررسی معماری دیجیتال,پاورپوینت درباره معماری دیجیتال,پاورپوینت معماری دیجیتال,تحقیق معماری دیجیتال,بررسی معماری دیجیتال,معماری دیجیتال پاورپوینت,معماری دیجیتال