فروردین 5, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای نیاوران

پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای نیاوران

پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای نیاوران دارای 15 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 15
حجم 595 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب : 


تاریخچه

بررسی از نظر اقلیم 

موقعیت فعلی فرهنگ سرای نیاوران در مجموعه

ورودی 

نماهای داخلی از حیاط مرکز

بخش اداری 

نگارخانه

بلوک های رومی در داخل قالبی از بتن در بدنه نگارخانه

رستوران

کتابخانه

 

بخشی از متن پاورپوینت :


تاریخچه 

این بنا توسط آقای کامران دیبا و همکارانش صورت گرفته است. ساخت این بنا در تاریخ 1355شروع و در سال 1356 به اتمام رسید. کل فضای مجموعه نیاوران 110 هزار متر مربع است و زیر بنای ساختمان 10 هزار متر مربع می باشد. این مکان از سال 1364 تا 1374 به عنوان دانشکده هنر و زیر نظر وزارت ارشاد فعالیت نموده و در سال 1374 با عنوان رسمی فرهنگسرا شروع به کار کرد. در حال حاضر ریاست این مجموعه بر عهده جناب آقای دکتر سیدمحمد فدوی می باشد .

بررسی از نظر اقلیم

فرهنگسرای نیاوران به لحاظ اقلیم در موقعیت معتدل کوهستانی می باشد در این اقلیم به علت وجود بادهای شمال معماری فرهنگسرا به صورت شرق و غرب طراحی شده است. نورگیری این بنا از 4 طرف صورت می گیرد.گر چه ساختمان نیاوران به صورت قسمتهای مجزا طراحی شده و بعد در کنار هم قرار گرفته اما با بداعت های خاص طراح توانستند،ارتباطی صحیح و جستجوگر میان دو ساختمان بوجود آید.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای نیاوران,پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای نیاوران,دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای نیاوران,تحلیل فرهنگسرای نیاوران ,پاورپوینت رایگان بررسی فرهنگسرای نیاوران,بررسی فرهنگسرای نیاوران,تحقیق فرهنگسرای نیاوران,پاورپوینت فرهنگسرای نیاوران,فرهنگسرای نیاوران