فروردین 8, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی زندگینامه و آثار نورمن فاستر

پاورپوینت تحلیل و بررسی زندگینامه و آثار نورمن فاستر

پاورپوینت تحلیل و بررسی زندگینامه نورمن فاستر دارای 68 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 68
حجم 1522 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت تحلیل و بررسی زندگینامه و آثار نورمن فاستر

فهرست مطالب :


زندگی نامه

آثار

پارلمان آلمان (رایشتاگ)

شعبه مرکزی بانک فرانکفورت 1997

آسمانخراشهای جدید نورمن فاستر

ورزشگاه ویملی

پارلمان آلمان

هرم صلح فاستر

تالار شهر لندن

طراحی اتوبوس دو طبقه

آسانسوری در نیویورک که گالری هنری است،معمار نورمن فاستر 

پل میلائو

زِنیتِ نورمن فاستر

موزه ملی شیخ زاد (پنکه های عربی)

نورمن فاستر و طراحی هواپیما

 

بخشی از متن پاورپوینت :


زندگی نامه

نورمن فاستر ، در اول ماه ژوئن1935 در شهر منچستر متولد شد . 1953 پس از اتمام دوره متوسطه ، به صورت نیمه وقت و به عنوان منشی در تالار شهر منچستر شروع به کار کرد . سپس به خدمت سربازی رفت و در حین خدمت در نیروی هوایی ، در زمینه مهندسی الکترونیک مهارت یافت و اطلاعاتی در مورد هواپیما کسب کرد.

در نهایت ، به دلیل علاقه به هواپیماهای گلایدر به یک خلبان ماهر تبدیل شد . 1955 پس از اتمام دوره دوساله سربازی ، در دفتر دو تن از معماران منچستر مشغول به کار شد?1956 با ثبت نام در دانشگاه معماری منچستر ، به فراگیری دروس نسبتا سنتی پرداخت .
با این حال ، در این سال ها توانست مهارت های منحصر به فردی در زمینه  فنون ترسیم و ارائه به دست آورد او در این سال دیپلم معماری و مجوز طراحی شهری خود را دریافت کرد . در همین زمان ، مدال هی وود و  مدال برنز انجمن معماران منچستر به وی اهدا شد . علاوه بر این ، با قبولی  در بورسیه ی تحصیلی انجمن ساختمان سازان ، به فلاوشیپ هنری نایل شد.

پارلمان آلمان (رایشتاگ)

این گنبد جدید از چند نظر حائز اهمیت است . اول اینکه در داخل گنبد دو رامپ مارپیچ قراردارد که به سکوی فوقانی برای تماشای مناظر اطراف ختم می شود ، لذا مردم به صورت نمادین بربالای سر نمایندگان خود صعود می کنند. از طرفی هنگام شب گنبد ازطریق تالارمجلس روشن می شود و به صورت گنبدی نورانی می درخشد که نشانه ای از قدرت و توانایی پروسه دمکراتیک در آلمان فدرال است .


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی زندگینامه و آثار نورمن فاستر,پاورپوینت تحلیل زندگینامه و آثار نورمن فاستر,پاورپوینت بررسی زندگینامه و آثار نورمن فاستر,پاورپوینت زندگینامه و آثار نورمن فاستر,پاورپوینت زندگینامه نورمن فاستر,پاورپوینت آثار نورمن فاستر,زندگینامه نورمن فاستر,آثار نورمن فاستر,نورمن فاستر,