فروردین 5, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها در کاشان

پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها در کاشان

پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها در کاشان دارای 30 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 30
حجم 2019 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


مقدمه
سبک معماری خانه طباطبایی در کاشان
قسمت اندرونی
قسمت بیرونی
حیاط خدمه
تهویه سنتی در معماری خانه طباطبایی ها

 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه

این خانه در نزدیکی خانه تاریخی بروجردی و در جوار بقعه مبارکه امامزاده سلطان امیراحمد (که این بقعه نیز از آثار هنری قرن نهم و دهم می باشد )  خانه باشکوهی وجود دارد و به خاطر اینکه سنگ بنای این خانه را شخصی به نام حاج سید جعفر طباطبائی نطنزی بنا نهاده است به خانه طباطبائی موسوم و مشهور گردیده است . در زمینی به مساحت 4730 مترمربع و در حدود سال 1250 قمری با مهارت و هنرمندی معمار معروف کاشانی استاد علی مریم احداث گردیده است . خانه طباطبایی‌ها مشتمل بر چهار صحن و حیاط می باشد که حیاط مرکزی متعلق به قسمت بیرونی و دو حیاط متعلق به اندرونی و یک حیاط متعلق به خدمه بوده است . 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها در کاشان,پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها در کاشان,پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها,تحلیل و بررسی خانه طباطبایی ها,پاورپوینت بررسی خانه طباطبایی ها,دانلود پاورپوینت خانه طباطبایی ها در کاشان,پاورپوینت خانه طباطبایی ها در کاشان,خانه طباطبایی ها در کاشان,تحقیق خانه طباطبایی ها,خانه طباطبایی