فروردین 8, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان دارای 81 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 81
حجم 4950 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان

فهرست مطالب :


زندگی نامه ی لویی کان 
زندگی حرفه‌ای لویی کان
جوایز و افتخارات لویی کان
آثار لویی کان
خانه ها 
خوابگاه الئوردونلی اردمن
پلان
مکان های مذهبی
اولین کلیسای موحد
کنیسه ی مایکوه اسراییل
دیر خواهران مقدس فرقه ی دومینیکن
موسسه های فرهنگی 
موسسه امور اداری هنر
دانشکده ی هنر  فیلادلفیا
موزه ی هنری کیمبل
مرکز هنر و مطالعات بریتانیایی در دانشگاه یال
کنسول گری ایالات متحده ی امریکا در لو آندا

 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


زندگینامه ی لویی کان 

لویی کان در 20 فوریه سال 1901 در جزیره اوزل واقع در استونی ( روسیه ) متولد می شود. خانواده او در سال 1905 به ایالات متحده آمریکا مهاجرت می کنند و او در 17 ماه مارس 1974 به علت حمله قلبی ، دار فانی را وداع می گوید . 
مرگ او در ایستگاه فیلادلفیا در شهر نیویورک هنگام بازگشت از مسافرت هندوستان اتفاق افتاد .او یک زندگی پرماجرا را گذرانده است . 
کان در مسیر انتقال سبک جهانی کارکردگرایی به روایت جدیدی از فرمالیسم و یادمان گرایی-که ابتدا از َآن به « بروتالیسم جدید» یاد می شد. معمار تاثیرگذاری در امریکا بود. 

زندگی حرفه‌ای لویی کان

لویی کان به سبب استعداد هنری ذاتی خود در سال ۱۹۲۰ میلادی به تحصیل در رشته معماری دانشگاه پنسیلوانیا پرداخت. وی پس از اخذ مدرک کارشناسی از این دانشگاه، به کار در دفتر معمار مشهور آن دوران، جان مولیتر، مشغول شد. وی در سال ۱۹۲۸ میلادی به گشت و گذار در اروپا پرداخت و طی این سفر شیفته معماری قرون وسطایی شهر کارکاسون فرانسه و نیز قلعه‌های باشکوه اسکاتلند شد. لویی کان در سال ۱۹۲۹ میلادی به ایالات متحده امریکا بازگشت و به کار در دفتر استاد سابق خود در دانشگاه پنسیلوانیا، پل فیلیپ کرت، و نیز دفتر زنتزینگر در فیلادلفیا مبادرت ورزید.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان,دانلود رایگان پاورپوینت بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان,پاورپوینت رایگان بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان,بررسی بیوگرافی و آثار لویی کان,بیوگرافی و آثار لویی کان,پاورپوینت بیوگرافی و آثار لویی کان,پاورپوینت رایگان آثار لویی کان,بیوگرافی لویی کان,تحقیق بیوگرافی و آثار لویی کان,آثار لویی کان,پاورپوینت بیوگرافی لویی کان