فروردین 5, 1402

پاورپوینت تحلیل و بررسی انواع پله های ساختمانی

پاورپوینت تحلیل و بررسی انواع پله های ساختمانی

پاورپوینت تحلیل و بررسی انواع پله های ساختمانی دارای 57 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 57
حجم 2796 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


مقدمه
تعریف پله
انواع پله
اجزاء پله
سیستم ساختاری
موادی که برای ساختار پلکان استفاده می شود
پله های فولادی
پله های بتنی
پله های سنگی
پله های چوبی
پله برقی
درون پله برقی
پیشینه
پله های مورد استفاده در ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی
پله های پیش ساخته
پوشش پله ها
پروژه ها 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه

طراحی معماری به نیازمند است تا پاسخگوی یک عملکرد مناسب باشد. پلکان وسیله معمول دستر در بین طبقات ساختمان است.پلکان روشها و سیستمهایی را باید طوری ساخت که امکان دسترسی اسان و راحت ساده و ایمنی را توسط پله ها به بالا و پایین فراهم سازد.

تعریف پله

پلکان یک راه ارتباطی است که دو سطح مختلف را به هم ارتباط می دهد و انسان با انرژی خود ان را طی می کند .در واقع پله تکیه گاهی برای پا هنگام بالا رفتن است.

پله های چوبی

پله های چوبی عمر مفید کوتاهی دارند و در برابر آتش سوزی هم مقاومت کمی دارند اما با روشهای کامل سازی می توان تا حد مشخصی آنها را مقاوم کرد. رشته پلکانهای چوبی در واقع پلکان سنتی خانه های دو یا چند طبقه ای هستند که در آنها مسئله مقاومت در برابر آتش سوزی استفاده از پلکان بتنی را ضروری نمی سازد.
 


توضیحات بیشتر و دانلود



صدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی انواع پله های ساختمانی,پاورپوینت تحلیل و بررسی انواع پله های ساختمانی,دانلود پاورپوینت انواع پله های ساختمانی,پاورپوینت بررسی انواع پله های ساختمانی,دانلود بررسی انواع پله های ساختمانی,بررسی انواع پله های ساختمانی,تحلیل و بررسی انواع پله های ساختمانی,پاورپوینت انواع پله های ساختمانی,دانلود پاورپوینت انواع پله,انواع پله های ساختمانی,انواع پله,