فروردین 12, 1402

پاورپوینت بررسی طبیعت منبع الهام سازه های معماری

پاورپوینت بررسی طبیعت منبع الهام سازه های معماری

پاورپوینت تحلیل و بررسی طبیعت منبع الهام سازه های معماری 24 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 24
حجم 854 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی طبیعت منبع الهام سازه های معماری

فهرست مطالب :


انسان،طبیعت،معماری
طبیعت،منبع الهام سازه های معماری
تقلید از طبیعت 3 رویکرد
ساز ههاى کابلى
ساز ههای بادی
سازه هاى پوسته اى
سازه های ژئودزیک
پرواز پرنده
مکعب آب
نیزار
پیکر چرخان
شهر شقایق های شناور

 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


طبیعت 

طراحى زبردست و مهندسى چیره دست است که هم در انتخاب فرم وشکل های یک جسم (متناسب با نیاز آن) بهترینها را انتخاب میکند و هم درانتخاب اسکلت و مکانیسمى که به آن جسم ایستایى و دوام ببخشد، ساد ه ترین،متناسب ترین و مؤثرترین را به کار میگیرد. جالب است که در طبیعت، فرم یک جسم و اجزاى برپادارنده و شکل دهند ه آن به صورت متقابل، یکدیگر را تعریف میکنند.
بر این اساس در اواخر قرن بیستم نیز، توسعه و پیشرفتهای تکنولوژی و پژوهشهایانجام شده توسط برخى از معماران و مهندسان، این امکان را برای ساختن سازه های سبک فراهمکرد و در واقع یکی از دستاوردهای بزرگ در زمینه معماری و مهندسی، توسعه سازه هایی باوزن کم بود که این کار تنها با الهام از ساختارها و تئور ی های طبیعی ممکن میشد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود پاورپوینت طبیعت منبع الهام سازه های معماری,پاورپوینت طبیعت منبع الهام سازه های معماری,دانلود طبیعت منبع الهام سازه های معماری,طبیعت منبع الهام سازه های معماری,پاورپوینت طبیعت منبع الهام سازه,طبیعت منبع الهام سازه,تحقیق طبیعت منبع الهام سازه های معماری,پاورپوینت سازه های معماری,پاورپوینت در مورد منبع الهام سازه های معماری ,سازه های معماری,طبیعت