فروردین 5, 1402

پاورپوینت بررسی زندگینامه و آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت بررسی زندگینامه و آثار پیتر آیزنمن

پاورپوینت بررسی زندگینامه و فعالیت های پیتر آیزنمن دارای 32 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 32
حجم 1414 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی زندگینامه و آثار پیتر آیزنمن

فهرست مطالب :


زندگینامه
معماری آیزنمن
برخی فعالیت ها
خانه شماره ۲،پیتر آیزنمن۱۹۷۰
 مرکز وکسنر، پیتر آیزنمن۱۹۸۹
مرکز گرد همایی کلمبوس
تصاویر برخی دیگر از فعالیت ها 
گوشه های از سخنرانی پیتر آیزنمن در کنگره ی 2005،استانبول

 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


زندگینامه 

پیتر آیزنمن متولد ۱۱ آگوست سال ۱۹۳۲ در «Newjersey»، «Newark»، یکی ازمعماران مشهور قرن ۲۰ ام آمریکا است. این معمار در زمینه دیکانستراکشن فعالیت کرده و جزوگروه ۵ نفره «آیزنمن،چارلز گواتمی،جان هیداک،ریچارد میر و میشل گریوز» است که آثار خود را در سال ۱۹۶۹، درموزه هنرهای مدرن، در قالب ساختارشکنی مطرح کرده و متعاقبأ در سالهای بعد هر کدام شیوه های منحصر بفرد و آرمان گرایانه ای را توسعه داده اند. آیزنمن درجه لیسانس معماری خود را از دانشگاه Cornell University و فوق لیسانس معماری را از دانشگاه Columbia University، درجه فوق لیسانس هنر و دکترای خود را از دانشگاه University of Cambridge اخذ کرده است. ?تئوری های وی در معماری، آزادی و استقلال رشته پژوهشی را دنبال می کند و کار او به منزله یک کوشش دائم به سوی فرم آزاد از تمام لحاظ است؛ تلاشی که درک آن برای بسیاری از افراد مشکل است. وی در آرا و اندیشه های خویش از فیلسوف فرانسوی، ژاک دریدا بسیار بهره جسته و نظریه ساختار شکنی در متن را در معماری وارد کرده و سعی می کند به مفاهیم و فضاهای جدیدی در معماری دست یابد. 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت تحلیل و بررسی زندگینامه و آثار پیتر آیزنمن,پاورپوینت تحلیل زندگینامه و آثار پیتر آیزنمن,پاورپوینت بررسی زندگینامه و آثار پیتر آیزنمن,پاورپوینت آثار پیتر آیزنمن,پاورپوینت زندگینامه پیتر آیزنمن,پاورپوینت پیتر آیزنمن,آثار پیتر آیزنمن,زندگینامه پیتر آیزنمن,پیتر آیزنمن