فروردین 5, 1402

پاورپوینت بررسی جزییات نصب و مشخصات چوب ترمو وود

پاورپوینت بررسی جزییات نصب و مشخصات چوب ترمو وود

پاورپوینت بررسی جزییات نصب و مشخصات چوب ترمو وود دارای 36 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 36
حجم 3407 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


ترموود چیست
2 روش استاندارد توليد
ضوابط اجرایی برای نصب چوب ترمو وود
جزئیات نصب
منابع

 

بخشی از متن پاورپوینت :


ترمو وود چیست؟

بشر باستان به اين مطلب پي برده بود که سوزاندن و نيم سوز کردن چوب، مقاومت آن را در مقابل بسياري از عوامل جوي در محيطهاي بيروني افزايش چشمگيري مي دهد و امروزه برهمين مبنا تحقيقات بسيار گسترده اي در کشور هاي مختلف صورت گرفت. کشور فنلاند پس از سالها تحقيقات و آزمايش در زمينه تيمار حرارتي چوب، به روش ترمو وود دست يافت که به شرح ذيل مي باشد: 

فاز اول: ابتدا چوب ها را برش داده و به اشکال مختلف در مي آورند و سپس در داخل دستگاه ترمووود آنها را تا 100 و سپس 130 درجه سانتي گراد تحت شرايط خاص گرما مي دهند، که اين مطلب باعث خشک شدن چوب و کاهش رطوبت چوب مي شود. فاز دوم: حرارت را 180 تا 220 درجه سانتي گراد تحت همان شرايط بالا برده و در اين حالت کليه صمغ و رطوبت چوب خارج شده و به صفر نزديک مي شود و ساعتها در اين دما و شرايط باقي مي ماند و تمام قسمتهاي چوب تا مرکز آن به رنگ قهواي روشن در مي آيد. فاز سوم: چوب آرام آرام سرد شده تا دماي آن به 100 درجه سانتي گراد برسد و سپس با پاشيدن آب و بخار آب، دماي آن را به دماي محيط مي رسانند. در اين مرحله چوب رطوبت جذب کرده و رطوبت نهايي آن به 4 تا 6 در صد مي رسد . 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت بررسی جزییات نصب و مشخصات چوب ترمو وود,بررسی جزییات نصب و مشخصات چوب ترمو وود,پاورپوینت بررسی مشخصات چوب ترمو وود,پاورپوینت مشخصات چوب ترمو وود,مشخصات چوب ترمو وود,چوب ترمو وود,جزییات نصب چوب ترمو وود,تحقیق مشخصات چوب ترمو وود,پاورپوینت رایگان مشخصات چوب ترمو وود