فروردین 5, 1402

پاورپوینت بررسی استان سیستان و بلوچستان

پاورپوینت بررسی استان سیستان و بلوچستان

پاورپوینت بررسی استان سیستان و بلوچستان دارای 48 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 48
حجم 8566 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


مقدمه

آب و هوا

صنایع دستی

آداب و رسوم

تالاب لیپار

تالاب هامون

منطقه حفاظت شده گاندو

چشمه آب گرم بزمان

رودخانه بمپور

کاروانسرای فرنگی زابل

قلعه چهل دختران

قلعه سرباز

قلعه رستم

قلعه مچی

قلعه سه کوهه

قلعه ایرندگان

قلعه سام

خانه ابویی

شهر سوخته

آتشکده کرکویه

کوه تفتان

غار لادیز

آبشار پالیزوک

آبشار لادیز

منابع

 

بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه

استان سیستان و بلوچستان در جنوب شرقی ایران واقع شده و پس از کرمان  دومین استان بزرگ ایران است.حدود ۶۵ درصد جمعیت این استان را افراد زیر ۳۰ سال تشکیل می‌دهند. به این ترتیب سیستان و بلوچستان جوان‌ترین استان کشور به حساب می‌آید. همچنین، همان طور که از نام آن پیداست این استان از دو قسمت سیستان و بلوچستان تشکیل شده است که این دو بخش از نظر شرایط طبیعی کاملا متفاوت هستند. بخش سیستان در قسمت شمالی استان و حوزه مسطحی قرار دارد که متشکل از آبرفت‌های قدیم و جدید رود هیرمند است و بخش بلوچستان منطقه‌ای کوهستانی است که از شمال به کویر لوت و از جنوب به دریای عمان منتهی می‌شود.
این استان از شمال به خراسان، از غرب به کرمان و هرمزگان، از جنوب به دریای عمان و از شرق به افغانستان و پاکستان محدود می‌شود.

آب و هوا

از پدیده‌های هواشناسی قابل توجه استان سیستان و بلوچستان می‌توان به بادهای شدید موسمی، طوفان شن، رگبارهای سیل آسا، رطوبت زیاد و مه صبحگاهی اشاره کرد. از آن‌جایی که فصل گرما طولانی‌تر از فصل سرماست و حداقل دما به ندرت به صفر درجه سانتی گراد می‌رسد، امکان رویش گیاه در زمین‌های آبی آن تقریبا در کل سال امکان‌پذیر است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت بررسی استان سیستان و بلوچستان,پاورپوینت رایگان استان سیستان و بلوچستان,استان سیستان و بلوچستان,بررسی استان سیستان و بلوچستان,معرفی استان سیستان و بلوچستان,پاورپوینت معرفی استان سیستان و بلوچستان,دانلود رایگان پاورپوینت استان سیستان و بلوچستان,سیستان و بلوچستان