فروردین 5, 1402

پاورپوینت بررسی استانداردهای معماری آشپزخانه

پاورپوینت بررسی استانداردهای معماری آشپزخانه

پاورپوینت بررسی استانداردهای معماری آشپزخانه دارای 38 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 38
حجم 8017 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt
دسته بندی پاورپوینت معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب :


آشپزخانه
موقعیت آشپزخانه
اجزای آشپزخانه
چینش اجزای آشپزخانه
تهویه در آشپزخانه
نکاتی راجع به پیشخان کار/میز غذاخوری
محل اجاق ها
محل ظرفشویی آشپزخانه
نکات مهمی که در طراحی آشپزخانه باید در نظر داشت
تصاویر مربوط به استانداردهای بکار رفته در فضای آشپزخانه

 

بخشی از متن پاورپوینت :


آشپزخانه

آشپزخانه محل آماده سازی و پخت‌و‌پز غذا، کار در خانه، اتاقی که کدبانو خانه زمان زیادی را در آن سپری می‌کند، و اگر دارای قسمت‌ غذاخوری یا خوردن خوراکی مختصر باشد؛ محل ملاقات افراد خانواده با یکدیگر و با مهمانان نیز می‌باشد. دقت در طراحی و آسودگی در آن، چگونگی ارتباط آشپزخانه با سایر قسمت‌های خانه اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است برای طراحی آشپزخانه، علاوه بر اطلاعات طراحی معماری از اطلاعات و تجربیات یک بانوی خانه‌دار نیز؛ بهره جُست.طراحی  قسمت‌هایی از آشپزخانه طوری ایجاد می‌شود که امکان تغییر و جابجایی اجزای آن وجود نداشته باشد. این اجزا شامل سطح میز کار آشپزخانه (می‌توان از سطح روی کابینت‌های زمینی استفاده شود)، فضاهای کابینت‌های بالایی و زمینی آشپزخانه، فضایی برای اجاق فر برقی و گازی، محل سینک شستشو ظروف، محل ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی می‌باشد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت بررسی استانداردهای معماری آشپزخانه,بررسی استانداردهای معماری آشپزخانه,استانداردهای معماری آشپزخانه,پاورپوینت رایگان استانداردهای معماری آشپزخانه,تحلیل استانداردهای معماری آشپزخانه,تحقیق استانداردهای معماری آشپزخانه,استانداردهای آشپزخانه,دانلود پاورپوینت استانداردهای معماری آشپزخانه,دانلود رایگان پاورپوینت استانداردهای معماری آشپزخانه